Internetivaba EN-ET sõnastik


 

 Väike, aga tubli!       Versioon 2.2
 
Kui arvad, et Sul on mõnikord Eesti-Inglise sõnastiku abi vaja ka olukordades, kus arvuti internetisuutlikus on piiratud, siis kahe alljärgneva sammuga oled inglise keelt kõnelevale internatsionaalsele maailmale tublisti lähemale astunud.

16242

 

Laadi arvutisse internetivaba EN-ET sõnastiku seadistusfail. Faili suurus on ~10 megabaiti. 

Kui oled oma arvutisse tõmmanud EN-ET arvutipõhise sõnastiku, ta edukalt ära installeerinud ning rahul tasuta PISI versiooniga, mille funktsionaalsus on sama, mis EN-ET internetiversioonil, siis soovime Sulle tema meeldivat ja tulemusrikast kasutamist. Kui aga soovid kasutada internetivaba EN-ET sõnastiku kõiki võimalusi, siis võta ette järgmine samm.

 

Inglisekeelsete sõnade häälduse kuulamiseks tuleb EN-ET sõnastik registreerida.

Kõik, kes on juba eelnevalt siit lehelt tõmmanud EN-ET sõnastiku varasema versiooni ja selle registreerinud, saavad uue - rääkiva versiooni - oma masinasse installeerida ja täisfunktsionaalsusega kasutada ilma lisakulutusi tegemata.

Kui jääte inglisekeelsete sõnade kuulamisega jänni, siis vajutage sõnastikus klahvi F1 ja lugege kasutusjuhendit.

 

Programmi täisversiooni kasutamiseks hangi tema aktiviseerimiskood. Selleks saada SMS mobiilisõnumiga oma arvutis oleva EN-ET sõnastiku seerianumber sõnuminumbrile 13017.
Sõnumi sisuks toksi:

TELLI ENET SEERIANUMBER

kus sõna SEERIANUMBER asemel on EN-ET arvutisõnastiku kaheksakohaline seerianumber. Seerianumbri leiad parempoolse hiireklahviga oma arvutis oleva EN-ET sõnastiku lipukestele klikates sealt avanevast menüüst Sõnastiku.../Registreerimine... .
Sõnumit ei pea sisestama suurtähtedega.

Sõnumi ja seega ka registreeritud EN-ET arvutisõnastiku hind on:

3.20 €

Peale Sinupoolse sõnumi saatmist läkitame vastu aktiviseerimiskoodi, mille sõnastikuprogrammi registreerimisaknasse sisestades kaovad kõik sõnastiku piirangud.

  • NB! Palume enne sõnumi teelesaatmist veenduda, et seerianumber oleks vigadeta sisestatud. Seerianumber on kaheksakohaline ja sisaldab ainult numbreid, mitte tähti.
    Ka valesti sisestatud seerianumbri saatmisel võetakse Sinu mobiilikontolt raha maha.

Hind: 50,00 EEK/€ 3.20 | Klienditugi: enet@animato.ee  +3725057934 | SMS-ühendus: fortumo.ee